درب آکاردئونی

امروزه اغلب افراد به زیبایی و امنیت محل زندگی و محل کار خود اهمیت بسیاری می دهند و برای بدست آوردن امنیت از راه های متفاوت استفاده می کنند. یکی از مهم ترین نکاتی که در امنیت محل زندگی و یا محل کار نقش دارد درب است. باید در انتخاب درب مناسب دقت کافی داشت تا بتوان امنیت را به طور کامل برقرار کرد. می بینید که بعضی از درب ها ضعیف هستند و مقاومت چندانی ندارند.
به همین دلیل بهتر است که از درب های آکاردئونی استفاده شود. استفاده از درب های ریلی باعث می شود که رفت و آمد راحت تر صورت گیرد و همچنین باعث افزایش امنیت مکان های شما خواهد شد.
این درب ها برای مکان هایی مسکونی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرند و امروزه بیشتر از درب های لولایی کاربرد دارند. اغلب افراد  برای راحتی رفت و آمد، زیبایی محیط و حفاظت از محیط، از این درب ها استفاده می کنند.

مزایای درب آکاردئونی

این درب ها در ساخت خطای بسیار کمی دارند و همچنین حرکت شان بسیار روان و آسان صورت می گیرد. یکی دیگر از مزایای این درب ها این است که ضریب امنیتی بالاتری نسبت به نمونه های دیگر دارند. پرچ های درب های آکاردئونی دارای استحکام فوق العاده است و همچنین این درب ها نسبت به درب های دست ساز صدای کمتری در هنگام باز و بسته شدن دارند. یکی دیگر از مزیت های این درب ها قیمت مناسب آنهاست.
شرکت ایمن حفاظ قادر به تولید انواع درب ریلی و همچنین درب اتوماتیک پارکینگ می باشد. در اینجا توضیحی کوتاه در ارتباط با درب ریلی پارکینگ به شما خواهیم داد.

درب آکاردئونی

درب ریلی پارکینگ

این درب ها بدین صورت هستند که یک لنگه درب که عرضش از دونیم متر بیشتر است به صورت کشویی به سمت راست یا چپ رفته و محیط  ورودی را به کلی باز خواهد کرد. اغلب از این درب ها برای مکان هایی استفاده می شود که نیاز به کل فضای ورودی پارکینگ دارند.
استفاده از این درب ها بسیار مقرون به صرفه است زیرا ممکن است که فضای پارکینگ بزرگ باشد و بدین صورت هزینه ی نصب درب های معمولی بسیار بیشتر شود.
یکی دیگر از مزایای این درب ها بی سرو صدا بودن آنها است و به این دلیل که آلودگی صوتی ایجاد نمی کنند بسیار مناسب هستند. همچنین می توان از این درب ها برای مکان های صنعتی مانند کارخانه ها استفاده نمود.
موتور گیربکس این درب ها در بالا یا پایین انتهای درب قرار می گیرند و به موازات چرخ و درب، دنده آن ریل را بر روی درب نصب کرده و حرکت چرخ دنده ریل را به حرکت در خواهد آورد.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.
با تشکر مدیریت سایت ایمن حفاظ

درباره imenhefaz

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Parse error: syntax error, unexpected $end in /home1/imenhefa/public_html/wp-content/themes/rttheme18-1.8/footer.php on line 79